Bezpečnost a ochrana osobních údajů

 

Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Společnost Propharma Natura s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.medymanuka.cz prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně, výjimku tvoří naši externí dopravci Česká Pošta a PPL, kteří od nás získávají jen potřebné údaje pro vyřízení objednávky a externí účetní firma Dafin Morava s.r.o., která vede naše účetnictví a uchovává potřebné fakturační údaje.

Jaké údaje shromažďujeme?

Pro realizaci obchodní transakce od Vás potřebujeme znát jméno (případně jméno firmy, IČ a kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a mailový kontakt. Dále pak evidujeme Vaše obchodní transakce u nás.

K čemu údaje slouží?

Veškeré informace v eshopu www.medymanuka.cz jsou dostupné bez zadávání jakýchkoliv údajů - obchodní podmínky, ceny, popisy produktů, recenze atd. Pro realizaci obchodní transakce a dodání zboží na Vámi určené místo s Vámi potřebujeme komunikovat a znát výše zmíněné údaje a tyto s Vaším souhlasem získáme při Vaší registraci a to buď trvalé nebo dočasné.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

Po zalogování do eshopu www.medymanuka.cz můžete tyto údaje editovat či mazat. (Nelze z účetních důvodů editovat fakturační údaje.) V případě, že chcete Vaši registraci zcela zrušit a dosud jste u nas nenakoupili, stačí odeslat e-mail na info@medymanuka.cz.

 V případě dalších dotazů ohledně osobních údajů nás můžete kontaktovat na adrese: gdpr@medymanuka.cz

Sklep internetowy Shoper.pl